PRONÁJEM

KTN zmrzlinový stroj vodou chlazený


KTN zmrzlinový stroj vodou chlazený

Parametry

Stav: použitý, rok výroby 1980-
Záruka: na funkčnost stroje
Výkon: cca 350 x 75 g za hodinu
(dle zmrzlinové směsi se údaj může lišit oběma směry)
Rozměry: 650 x 770 x 1590 mm (š, h, v)
Napájení: 400V / 3kW
chlazení vodou
Hmotnost: 244 kg


Cena: 6.500,- Kč bez DPH
Cena pronájmu za 1 měsíc.

KTN zmrzlinový stroj vodou chlazený KTN zmrzlinový stroj vodou chlazený KTN zmrzlinový stroj vodou chlazený

Popis

Vodou chlazený stroj na výrobu zmrzliny studenou cestou, výrobce Fa KTN, gravitační/nemá pumpy/, stroj má 2 zásobní vany na krém po 10 litrech možnost výdeje 2 druhů zmrzlin + míchané. Výkon je nezávislý na okolní teplotě, pouze na teplotě chladící vody. Proto je nasazení stroje vhodné do zvlášť tepelně exponovaných míst. Chladící voda může být z vodovodního řádu nebo vlastní studny či zásobníku. Teplota vody na výstupu z chladiče je asi 35 st.C, a lze ji použít k mytí, ap., nebo ji vracet zpět, např do studny. Použitá pitná voda je naprosto nezávadná a všestranně použitelná.

K dispozici: 2 ks strojůPodmínky pronájmu

Pronájem strojů je limitován počtem strojů, které máme k dispozici a zpravidla jsou do začátku sezony již zarezervovány, proto je vhodné provést rezervaci co nejdříve.

Cena pronájmu vychází z reálné kupní ceny konkrétního stroje. Rovněž tak je individuální stanovení výšky kauce, přihlíží se k technické náročnosti stroje, vzdálenosti nájemce od Znojma, a opakovaný nájem stejným zákazníkem.

Stroje jsou během nájmu udržovány v provozuschopném stavu, vady stroje způsobené vadou součástky, přirozeným opotřebením apod., jsou opravovány zdarma, včetně práce technika a cestovného. U poruch způsobených nedodržováním návodu k obsluze, vadnou elektroinstalací nájemce, kolísáním napětí v síti oběma směry, rozbitím, nebo vyšší mocí, jdou náklady k tíži nájemce včetně cestovného ze Znojma a zpět a práce technika. Rovněž tak poruchy zaviněné třetí osobou.

Doba pronájmu je uvedena ve smlouvě a je minimálně 6 měsíců(sezona), u nových strojů dávaných do nájmu 12 měsíců(2 sezony). V případě neopravitelných poruch nezaviněných nájemcem má nájemce nárok na výměnu stroje na náklady pronajímatele, nebo na jeho vrácení, včetně kauce. U všech strojů je po skončení doby nájmu a splnění podmínek bezškodného průběhu nájmu vrácena kauce. Jestliže se nájemce v prvním roce nájmu rozhodne stroj odkoupit, bude mu již zaplacený nájem odečten z ceny stroje!

Pronájem stroje je, pokud není dohodnuto jinak, vázán na odběr zmrzlinových směsí B.C.D. ZnojmoZpět na seznamNEWS

25.05.2016
Nová příchuť ledové tříště PINK BUBBLE GUM !!!!!!!
více...

02.03.2015
Nové bazarové stroje
více...

08.12.2014
Výrobník horké čokolády HOT CHOCO VISUAL
více...