PRONÁJEM

KTN zmrzlinový stroj vodou chlazený


KTN zmrzlinový stroj vodou chlazený

Parametry

Stav: použitý, rok výroby 1980-
Záruka: na funkčnost stroje
Výkon: cca 350 x 75 g za hodinu
(dle zmrzlinové směsi se údaj může lišit oběma směry)
Rozměry: 650 x 770 x 1590 mm (š, h, v)
Napájení: 400V / 3kW
chlazení vodou
Hmotnost: 244 kg


Cena: 6.500,- Kč bez DPH
Cena pronájmu za 1 měsíc.

KTN zmrzlinový stroj vodou chlazený KTN zmrzlinový stroj vodou chlazený KTN zmrzlinový stroj vodou chlazený

Popis

Vodou chlazený stroj na výrobu zmrzliny studenou cestou, výrobce Fa KTN, gravitační/nemá pumpy/, stroj má 2 zásobní vany na krém po 10 litrech možnost výdeje 2 druhů zmrzlin + míchané. Výkon je nezávislý na okolní teplotě, pouze na teplotě chladící vody. Proto je nasazení stroje vhodné do zvlášť tepelně exponovaných míst. Chladící voda může být z vodovodního řádu nebo vlastní studny či zásobníku. Teplota vody na výstupu z chladiče je asi 35 st.C, a lze ji použít k mytí, ap., nebo ji vracet zpět, např do studny. Použitá pitná voda je naprosto nezávadná a všestranně použitelná.

K dispozici: 2 ks strojůPodmínky pronájmu

Pronájem strojů je limitován počtem strojů, které máme k dispozici a zpravidla jsou do začátku sezony již zarezervovány, proto je vhodné provést rezervaci co nejdříve.

Cena pronájmu vychází z reálné kupní ceny konkrétního stroje. Rovněž tak je individuální stanovení výšky kauce, přihlíží se k technické náročnosti stroje, vzdálenosti nájemce od Znojma, a opakovaný nájem stejným zákazníkem.

Stroje jsou během nájmu udržovány v provozuschopném stavu, vady stroje způsobené vadou součástky, přirozeným opotřebením apod., jsou opravovány zdarma, včetně práce technika a cestovného. U poruch způsobených nedodržováním návodu k obsluze, vadnou elektroinstalací nájemce, kolísáním napětí v síti oběma směry, rozbitím, nebo vyšší mocí, jdou náklady k tíži nájemce včetně cestovného ze Znojma a zpět a práce technika. Rovněž tak poruchy zaviněné třetí osobou.

Doba pronájmu je uvedena ve smlouvě a je minimálně 6 měsíců(sezona), u nových strojů dávaných do nájmu 12 měsíců(2 sezony). V případě neopravitelných poruch nezaviněných nájemcem má nájemce nárok na výměnu stroje na náklady pronajímatele, nebo na jeho vrácení, včetně kauce. U všech strojů je po skončení doby nájmu a splnění podmínek bezškodného průběhu nájmu vrácena kauce. Jestliže se nájemce v prvním roce nájmu rozhodne stroj odkoupit, bude mu již zaplacený nájem odečten z ceny stroje!

Pronájem stroje je, pokud není dohodnuto jinak, vázán na odběr zmrzlinových směsí B.C.D. ZnojmoZpět na seznamNEWS

11.06.2021
Od 1.1.2021 máme nástupce
více...

12.11.2018
Směs pro přípravu horké čokolády - různé příchutě
více...

25.05.2016
Nová příchuť ledové tříště PINK BUBBLE GUM !!!!!!!
více...

08.12.2014
Výrobník horké čokolády HOT CHOCO VISUAL
více...