PRONÁJEM

Jumby slush JSM-222


Jumby slush JSM-222

Parametry

Stav: nový
Záruka: 12 měsíců
Zásobní vana: 2 x 22 l
Výkon: cca 120 porcí po 20cl za hodinu
(dle zmrzlinové směsi se údaj může lišit oběma směry)
Rozměry stolní: 650 x 490 x 900 mm (š, h, v)
Rozměry stojící: 650 x 490 x 1540 mm (š, h, v)
Napájení: 230V / 3kW
Chlazení vzduchem
Hmotnost: 85 kg


Cena: 2.100,- Kč bez DPH
Cena pronájmu za 1 měsíc.

Jumby slush JSM-222 Jumby slush JSM-222

Popis

Stroj na výrobu ledové tříště Jumby 24, výrobce Fa Hollstein a Fuhrmann, Rakousko.

Se souhlasem výrobce jsme jediným oficiálním servisním místem pro Českou republiku. Veškeré náhradní díly jsou k dispozici. Stroj má zásobní vanu na 24 litrů, jednoduché ovládání a čištění. Je velmi robusní a provozně spolehlivý, převodovka pohonu je vysoce kvalitní, kovová s dlouhou životností – toto bývá u většiny výrobníků tříště nejbolavější místo, neboť plastové převodovky nemají zdaleka takovou životnost. Stroj má robustní kovový rám. Výkon je cca 15 kilogramů/hod., tj 120 porcí po 20 cl.Podmínky pronájmu

Pronájem strojů je limitován počtem strojů, které máme k dispozici a zpravidla jsou do začátku sezony již zarezervovány, proto je vhodné provést rezervaci co nejdříve.

Cena pronájmu vychází z reálné kupní ceny konkrétního stroje. Rovněž tak je individuální stanovení výšky kauce, přihlíží se k technické náročnosti stroje, vzdálenosti nájemce od Znojma, a opakovaný nájem stejným zákazníkem.

Stroje jsou během nájmu udržovány v provozuschopném stavu, vady stroje způsobené vadou součástky, přirozeným opotřebením apod., jsou opravovány zdarma, včetně práce technika a cestovného. U poruch způsobených nedodržováním návodu k obsluze, vadnou elektroinstalací nájemce, kolísáním napětí v síti oběma směry, rozbitím, nebo vyšší mocí, jdou náklady k tíži nájemce včetně cestovného ze Znojma a zpět a práce technika. Rovněž tak poruchy zaviněné třetí osobou.

Doba pronájmu je uvedena ve smlouvě a je minimálně 6 měsíců(sezona), u nových strojů dávaných do nájmu 12 měsíců(2 sezony). V případě neopravitelných poruch nezaviněných nájemcem má nájemce nárok na výměnu stroje na náklady pronajímatele, nebo na jeho vrácení, včetně kauce. U všech strojů je po skončení doby nájmu a splnění podmínek bezškodného průběhu nájmu vrácena kauce. Jestliže se nájemce v prvním roce nájmu rozhodne stroj odkoupit, bude mu již zaplacený nájem odečten z ceny stroje!

Pronájem stroje je, pokud není dohodnuto jinak, vázán na odběr zmrzlinových směsí B.C.D. ZnojmoZpět na seznamNEWS

25.05.2016
Nová příchuť ledové tříště PINK BUBBLE GUM !!!!!!!
více...

02.03.2015
Nové bazarové stroje
více...

08.12.2014
Výrobník horké čokolády HOT CHOCO VISUAL
více...