PRONÁJEM

Jumby slush JSM-222


Jumby slush JSM-222

Parametry

Stav: nový
Záruka: 12 měsíců
Zásobní vana: 2 x 22 l
Výkon: cca 120 porcí po 20cl za hodinu
(dle zmrzlinové směsi se údaj může lišit oběma směry)
Rozměry stolní: 650 x 490 x 900 mm (š, h, v)
Rozměry stojící: 650 x 490 x 1540 mm (š, h, v)
Napájení: 230V / 3kW
Chlazení vzduchem
Hmotnost: 85 kg


Cena: 2.100,- Kč bez DPH
Cena pronájmu za 1 měsíc.

Jumby slush JSM-222 Jumby slush JSM-222

Popis

Stroj na výrobu ledové tříště Jumby 24, výrobce Fa Hollstein a Fuhrmann, Rakousko.

Se souhlasem výrobce jsme jediným oficiálním servisním místem pro Českou republiku. Veškeré náhradní díly jsou k dispozici. Stroj má zásobní vanu na 24 litrů, jednoduché ovládání a čištění. Je velmi robusní a provozně spolehlivý, převodovka pohonu je vysoce kvalitní, kovová s dlouhou životností – toto bývá u většiny výrobníků tříště nejbolavější místo, neboť plastové převodovky nemají zdaleka takovou životnost. Stroj má robustní kovový rám. Výkon je cca 15 kilogramů/hod., tj 120 porcí po 20 cl.Podmínky pronájmu

Pronájem strojů je limitován počtem strojů, které máme k dispozici a zpravidla jsou do začátku sezony již zarezervovány, proto je vhodné provést rezervaci co nejdříve.

Cena pronájmu vychází z reálné kupní ceny konkrétního stroje. Rovněž tak je individuální stanovení výšky kauce, přihlíží se k technické náročnosti stroje, vzdálenosti nájemce od Znojma, a opakovaný nájem stejným zákazníkem.

Stroje jsou během nájmu udržovány v provozuschopném stavu, vady stroje způsobené vadou součástky, přirozeným opotřebením apod., jsou opravovány zdarma, včetně práce technika a cestovného. U poruch způsobených nedodržováním návodu k obsluze, vadnou elektroinstalací nájemce, kolísáním napětí v síti oběma směry, rozbitím, nebo vyšší mocí, jdou náklady k tíži nájemce včetně cestovného ze Znojma a zpět a práce technika. Rovněž tak poruchy zaviněné třetí osobou.

Doba pronájmu je uvedena ve smlouvě a je minimálně 6 měsíců(sezona), u nových strojů dávaných do nájmu 12 měsíců(2 sezony). V případě neopravitelných poruch nezaviněných nájemcem má nájemce nárok na výměnu stroje na náklady pronajímatele, nebo na jeho vrácení, včetně kauce. U všech strojů je po skončení doby nájmu a splnění podmínek bezškodného průběhu nájmu vrácena kauce. Jestliže se nájemce v prvním roce nájmu rozhodne stroj odkoupit, bude mu již zaplacený nájem odečten z ceny stroje!

Pronájem stroje je, pokud není dohodnuto jinak, vázán na odběr zmrzlinových směsí B.C.D. ZnojmoZpět na seznamNEWS

11.06.2021
Od 1.1.2021 máme nástupce
více...

12.11.2018
Směs pro přípravu horké čokolády - různé příchutě
více...

25.05.2016
Nová příchuť ledové tříště PINK BUBBLE GUM !!!!!!!
více...

08.12.2014
Výrobník horké čokolády HOT CHOCO VISUAL
více...