PRONÁJEM

Výrobník mléčného Shake JSM/A Automatic


Výrobník mléčného Shake JSM/A Automatic

Parametry

Stav: nový
Záruka: na funkčnost stroje
Objem mrazícího válce: 4,5 l
Zásobní vana: 24 l
Výkon: cca 120 porcí po 20cl za hodinu
(dle zmrzlinové směsi se údaj může lišit oběma směry)
Rozměry: 330 x 450 x 900 mm (š, h, v)
Napájení: 230V / 0,6kW
Chladivo: R 413 A
Hmotnost: 85 kg


Cena: 2.500,- Kč bez DPH
Cena pronájmu za 1 měsíc.

Popis

Výrobník mléčného koktejlu-shake-JSM. Výrobce Hollstein a fuhrmann, Rakousko Atraktivní design stroje a velký transparentní zásobník nápoje budí spontánně chuť na nákup kelímku koktejlu.

Optimální použitelnost díky nízké náročnosti na místo. Jednoduché ovládání umožňuje kontinuální výdej i ve špičkách. Použití zubového čerpadla zaručuje nášleh až 100 % objemu. Počítadlo porcí umožňuje dokonalou kontrolu počtu prodaných porcí. Mimořádně příznivá ekonomika prodeje umožňuje krátkou dobu návratnosti investice. Vysoká provozní spolehlivost a jednoduchá obsluha tohoto robustního stroje Vám zaručí bezstarostné používání.Podmínky pronájmu

Pronájem strojů je limitován počtem strojů, které máme k dispozici a zpravidla jsou do začátku sezony již zarezervovány, proto je vhodné provést rezervaci co nejdříve.

Cena pronájmu vychází z reálné kupní ceny konkrétního stroje. Rovněž tak je individuální stanovení výšky kauce, přihlíží se k technické náročnosti stroje, vzdálenosti nájemce od Znojma, a opakovaný nájem stejným zákazníkem.

Stroje jsou během nájmu udržovány v provozuschopném stavu, vady stroje způsobené vadou součástky, přirozeným opotřebením apod., jsou opravovány zdarma, včetně práce technika a cestovného. U poruch způsobených nedodržováním návodu k obsluze, vadnou elektroinstalací nájemce, kolísáním napětí v síti oběma směry, rozbitím, nebo vyšší mocí, jdou náklady k tíži nájemce včetně cestovného ze Znojma a zpět a práce technika. Rovněž tak poruchy zaviněné třetí osobou.

Doba pronájmu je uvedena ve smlouvě a je minimálně 6 měsíců(sezona), u nových strojů dávaných do nájmu 12 měsíců(2 sezony). V případě neopravitelných poruch nezaviněných nájemcem má nájemce nárok na výměnu stroje na náklady pronajímatele, nebo na jeho vrácení, včetně kauce. U všech strojů je po skončení doby nájmu a splnění podmínek bezškodného průběhu nájmu vrácena kauce. Jestliže se nájemce v prvním roce nájmu rozhodne stroj odkoupit, bude mu již zaplacený nájem odečten z ceny stroje!

Pronájem stroje je, pokud není dohodnuto jinak, vázán na odběr zmrzlinových směsí B.C.D. ZnojmoZpět na seznamNEWS

25.05.2016
Nová příchuť ledové tříště PINK BUBBLE GUM !!!!!!!
více...

02.03.2015
Nové bazarové stroje
více...

08.12.2014
Výrobník horké čokolády HOT CHOCO VISUAL
více...